Van Oslo naar Trondheim per trein
7-daagse treinrondreis Noorwegen
Per trein de schoonheid van Noorwegen ontdekken. Van Oslo reis je naar Åndalsnes en vervolgens naar Trondheim met prachtige uitzichten onderweg.
- ontdek één van de mooiste en wildste spoorwegen van Noorwegen
- inclusief de Trollstigen of kabelbaan in Åndalsnes
- inclusief KLM vluchten Amsterdam-Oslo en Trondheim-Amsterdam
Kies je vertrekdatum
Deze prijs is:
- inclusief € 25,- dossier-/reserveringskosten en € 2,50 calamiteitenfonds per boeking, € 5,- per persoon SGR-bijdrage (per 1 januari 2021).
Vanaf het moment van boeken gelden er 100% annulerings- en wijzigingskosten voor de vluchten. Sluit details
De beschikbaarheid van de reis gaan wij voor jou na. Dit betekent dat er één of meerdere delen in de reis niet meer op voorraad zijn. Ons streven is om hierover binnen een aantal dagen uitsluitsel te geven. Bij een rondreis hebben wij iets meer tijd nodig, omdat de reis bestaat uit meerdere accommodaties/vervoer. Wij nemen binnen 8 werkdagen contact met je op over de status van jouw aanvraagboeking.
Deze aanvraagboeking is bindend, dit betekent dat je niet meer kosteloos kan annuleren of wijzigen. Soms zijn er wijzigingen (in de prijs) voor een bootovertocht, vlucht, accommodatie etc. Wij zullen dit altijd vooraf met je bespreken. Indien je hier niet akkoord mee gaat, kun je kosteloos van de boeking afzien. Zodra de boeking akkoord is, ontvang je van ons een bevestiging per e-mail.
De (aan)betaling is pas nodig zodra de aanvraagboeking definitief is. Boek je kort voor vertrek? Dan behandelen wij jouw aanvraagboeking met voorrang.